Lipowa Dolina 2020

Odosobnienie „Pokój we mnie - pokój na świecie”

zapisy zostały zakończone - zapraszamy w przyszłym roku

 

 

Zapraszamy na niezbyt już odległe odosobnienie w Lipowej Dolinie. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, poprowadzi je nasz nauczyciel, Murray Corke, który tak opisał to odosobnienie:

„Pandemia koronawirusa stworzyła wielu ludziom przestrzeń do refleksji i uświadomiła, jak bardzo jesteśmy współzależni – z innymi ludźmi i ze światem natury. Odosobnienie Pokój we mnie, pokój na świecie pozwoli nam odprężyć się i zbudować w sobie zdolność do odnowy, abyśmy mogli jasno patrzeć w przyszłość i ją planować.

W miarę jak przemieniamy nasze własne trudności, zaczynamy też przemieniać świat wokół nas. Będziemy poszukiwać sposobów na to, jak żyć szczęśliwie w sposób przyjazny naturze, wspierać potrzebujących, chronić środowisko i pomagać w odwróceniu procesu globalnego ocieplenia”.

Bardzo chcemy, jak co roku, spotkać się osobiście – ale nikt z nas przecież nie wie, jak będzie wyglądała sytuacja na przełomie sierpnia i września. Dlatego – powodowani troską o zdrowie nas wszystkich – przygotowujemy nasze odosobnienie zarówno w formie spotkania w Lipowej Dolinie, w formie spotkania w internecie, jak i mieszanej - niektórzy będą praktykować w Lipowej Dolinie, niektórzy u siebie. Bierzemy też pod uwagę, że Murray będzie musiał pozostać w Wielkiej Brytanii i będzie łączył się z nami przez internet.

Formularz do wypełnienia i dokładniejsze informacje znajdziecie w menu Rezerwacje.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

Do zobaczenia – w Lipowej Dolinie lub zdalnie

Zespół organizacyjny z Sanghi Uśmiech Buddy, Sanghi Dotyk Ziemi, Sanghi Cud Uważności, Humanum i jeszcze rodzącej się Sanghi.

 

 


 Najważniejsze dane odosobnienia:

 

Nauczyciel: Murray Corke, Wielka Brytania
(zapewnione tłumaczenie w obu kierunkach)

Miejsce: Ośrodek Lipowa Dolina koło Kazimierza Dolnego

Rozpoczęcie: 3 września, ok. 16.00 (czwartek)
Zakończenie: 7 września, ok. 16.00 (poniedziałek)

Dodatkowy dzień, "Budowanie Sanghi" - do 8 września, 16.00 (wtorek)

e-mail: