Rezerwacje i płatnosci

Ponieważ liczba dostępnych w Lipowej Dolinie miejsc została osiągnięta, osobom, które zgłaszają się teraz, zapewniamy tylko uczestnictwo przez Internet – chyba że zwolni się któreś z miejsc już zarezerwowanych.

1. Koszt

Pełny koszt uczestnictwa w odosobnieniu (zakwaterowanie, posiłki i wszystkie zajęcia) zależny jest od rodzaju pokoju. Postaramy się utrzymać ten koszt na poziomie zeszłorocznym (zawierał się się on wtedy pomiędzy 450 a 650 złotych). Ceny tegoroczne przedstawimy 3 sierpnia.

Ośrodek dysponuje miejscami w pokojach dwu-, trzy-, czteroosobowych i w zabytkowej chacie (kolejność od najdroższych do najtańszych).

2. Instrukcje i terminy rezerwacji i płatności

  • Prosimy wypełnić internetowy formularz rezerwacji. Wszystkie informacje, podane w formularzu będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z organizacją odosobnienia.

  • Odpowiemy potwierdzając rezerwację;

  • Informacje dotyczące ceny prześlemy pod koniec lipca, kiedy będziemy już pewni, w jaki sposób przyprowadzimy odosobnienie. Wtedy też poprosimy o zapłacenie pełnej sumy do połowy sierpnia

    Będziemy też wdzięczni za przekazanie darowizny na wsparcie członków sanghi (szczegóły poniżej).

 

3. Dotacje

Aby pomóc osobom o niższych dochodach uczestniczyć w naszym odosobnieniu zdecydowaliśmy o ustanowieniu funduszu, zasilanego przez tych, którzy mogą i chcą praktykować szczodrość przez dzielenie się swoimi zasobami finansowymi z innymi.

Jeśli jesteście zainteresowani wspieraniem innych członków Sanghi, prosimy o podwyższenie Waszej wpłaty za uczestnictwo, z zaznaczeniem w tytule płatności wysokości dotacji.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem dotacji, prosimy o rozważenie, że o dotację mogą występować osoby, których bez tej dotacji nie byłoby stać na przyjazd. Polegamy w tym względzie na waszym osądzie.

Dotacje będziemy przyznawać osobom, które praktykowały z nami co najmniej przez rok, jakkolwiek pewne wyjątki będziemy brali pod uwagę.

Maksymalna wysokość dotacji to 250 zł.

Prośby o dotację, wraz ze spodziewaną jej wysokością, prosimy przysyłać na adres: .

 


4. Nasze konto bankowe

Numer konta: 10 2490 0005 0000 4600 8730 4902

Bank: Alior Bank

Odbiorca: Sangha Uśmiech Buddy (Smile of the Buddha Sangha)

Cel: Odosobnienie 2020